17° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’NIN ORTA VE ILGAZ İLÇESİNDEKİ 2 KÖY DAHA KARANTİNAYA ALINDI

Sürekli artan koronavirüs vakaları nedeniyle Orta ilçesi Dodurga köyü ve Ilgaz ilçesi Yuvasaray köyü İlçe Hıfzıssıhha Kurulları kararıyla karantinaya alındı. Orta ilçesi Hıfzıssıhha Kurulu’nun Dodurga köyü için 28 Mart Pazar günü saat 20:00’dan itibaren 10 gün süre ile aldığı karantina kararının ardından bugün (29 Mart Pazartesi) de Ilgaz ilçesi Hıfzıssıhha Kurulu, Yuvasaray köyü için saat […]
Çankırı - 29 Mart 2021 23:32 A A

Sürekli artan koronavirüs vakaları nedeniyle Orta ilçesi Dodurga köyü ve Ilgaz ilçesi Yuvasaray köyü İlçe Hıfzıssıhha Kurulları kararıyla karantinaya alındı. Orta ilçesi Hıfzıssıhha Kurulu’nun Dodurga köyü için 28 Mart Pazar günü saat 20:00’dan itibaren 10 gün süre ile aldığı karantina kararının ardından bugün (29 Mart Pazartesi) de Ilgaz ilçesi Hıfzıssıhha Kurulu, Yuvasaray köyü için saat 11:00’dan itibaren 10 gün süre ile karantina kararı aldı.

Her iki ilçe Kaymakamlıklarınca yapılan açıklamalarda, karantina kararlarına uymayanlar hakkında cezai işlem uygulanacağı, vatandaşların kesinlikle evlerinden çıkmamaları gerektiği vurgulandı.

Çankırı - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.