reklam
reklam
DOLAR 31,0254 % 0.05
EURO 33,6324 % 0.15
STERLIN 39,2572 % 0.06
FRANG 35,2876 % 0.08
ALTIN 2.019,92 % 0,09
BITCOIN 1.620.951 -0.883
reklam

ÇANKIRI’NIN İLK KADIN MUHTARI CEMİLE ŞAHİN ESKİSUCU 3. DÖNEM İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI’NIN İLK KADIN MUHTARI CEMİLE ŞAHİN ESKİSUCU 3. DÖNEM İÇİN ADAYLIĞINI AÇIKLADI
reklam

Çok değerli Cumhuriyet Mahallesi sakinlerim;

Türkiye de Kadına seçme ve seçilme hakkının verilmesi ile bir çok kadın Muhtar ve Milletvekili seçilmiştir. Ben de önce Allah’ın, sonra sizlerin takdir ve teveccühü ile mahallemize iki dönem Muhtar seçildim. Yerel Yönetimlerde Hizmet Kalitesini artırmak, sizlere ve Mahalleme daha güzel hizmet etmek için Türkiye’mizin çeşitli illeri ve Yurt dışı olmak üzere Muhtarlar için düzenlenen her türlü etkinliğe, Muhtarlar Çalıştayına, Dünya Kadınlar Günü toplantılarına, İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanlığı’nın bilgilendirme toplantılarına katıldım. Akşamları Mahallemi dolaşarak eksikleri tespit etmeye ve bunları geciktirmeden ilgili kurumlara bildirmeye çalıştım. Güler yüz ve tatlı dil ile Muhtarlığımın, evimin, iş yerimin kapısını 7/24 sizlere açık tutarak hizmet vermeye çalıştım.

Değerli Mahalle sakinlerim bugüne kadar edindiğim tecrübeler ışığında, çıraklık ve kalfalık döneminden sonra ustalık dönemi için bir kez daha sizlerin oylarına talibim. Hedefim, Mahallemizi bir adım daha ileriye götürebilmek, gelecek nesillere daha temiz ve yaşanabilir güzel bir Mahalle bırakabilmektir. Olmazsa olmazlarımdan birinci önceliğim, hangi görüş ve düşünceye sahip olursanız olun sizleri ötekileştirmeden kucaklamak iyi ve kötü günlerinizde yanınızda olmaktır.

Bu duygu ve düşüncelerle, 31 Mart 2024 de yapılacak olan yerel seçimlerde yeniden adayım ve hepinizin desteğine talibim.

“TERCİH VE TAKDİR SİZ DEĞERLİ HALKIMIZIN”
SAYGILARIMLA…

 

Cemile Şahin Eskisucu
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı ve Muhtar Adayı

reklam

YORUM YAP

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.