29° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’NIN İLK AQUAPARKI YARIN AÇILIYOR

Çankırımızın ilk Aquaparkı 30 Ağustos Çarşamba günü (yarın) açılıyor. Saat 16:00’da başlayacak olan açılış programına yoğun katılım olması bekleniyor. İllüzyon, jonglör, ateşbaz, maskotlar ve kukla gösterilerinin yer alacağı açılışta yarışmalardan dans gösterilerine kadar birçok şey yaşanacak, misafirlere dondurma ve limonata ikram edilecek. Deveciler mevkii, Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi yanında yapımı tamamlanan Aquapark açılışı için […]
Çankırı - 29 Ağustos 2023 16:11 A A

Çankırımızın ilk Aquaparkı 30 Ağustos Çarşamba günü (yarın) açılıyor. Saat 16:00’da başlayacak olan açılış programına yoğun katılım olması bekleniyor. İllüzyon, jonglör, ateşbaz, maskotlar ve kukla gösterilerinin yer alacağı açılışta yarışmalardan dans gösterilerine kadar birçok şey yaşanacak, misafirlere dondurma ve limonata ikram edilecek. Deveciler mevkii, Gürhan Titrek Mesleki Eğitim Merkezi yanında yapımı tamamlanan Aquapark açılışı için Belediye önünden araçlar kaldırılacak.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, “Duyanlar duymayanlara duyursunlar 😊. Kentimizin ilk Aqua Parkı’nın açılışını 30 Ağustos’ta yapıyoruz. Minik yavrularımız başta olmak üzere tüm halkımızı bekliyorum. Limonata ve dondurmalar bizden 😎.” sözleriyle tüm Çankırı halkını yarınki açılışa davet etti.

Çankırı - 16:11 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.