-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’NIN BAŞARILI ÇOCUKLARINA TATİL SONU SÜRPRİZİ

Çankırı Çocukları Koruma Derneği ve Çankırı’lı iş insanı Mehmet Ali Karamemiş’den, Çankırı’nın başarılı çocuklarına okullar açılmadan önce son karne hediyesi, Karadeniz’de şehit edilen ve Türkiye’nin sembol isimleri arasında yerini alan Şehit Eren Bülbül ve Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in anısını yaşatmak için çekilen “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmi oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde vizyona giren […]
Çankırı - 14 Şubat 2022 17:19 A A

Çankırı Çocukları Koruma Derneği ve Çankırı’lı iş insanı Mehmet Ali Karamemiş’den, Çankırı’nın başarılı çocuklarına okullar açılmadan önce son karne hediyesi, Karadeniz’de şehit edilen ve Türkiye’nin sembol isimleri arasında yerini alan Şehit Eren Bülbül ve Şehit Astsubay Ferhat Gedik’in anısını yaşatmak için çekilen “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmi oldu. 1 Ocak 2021 tarihinde vizyona giren “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmi, Çankırı Sinemax sinema salonlarında özel gösterimde çocuklara ücretsiz olarak izletildi.

Hatırlayacağınız gibi geçtiğimiz ay da Şehit aileleri ve başarılı öğrencilerden oluşan yaklaşık 500 kişiyle birlikte “Kesişme: İyi ki Varsın Eren” filmini izleyen Çankırı’lı iş insanı Mehmet Ali Karamemiş, böylesine güzel ve anlamlı bir organizasyonda yer almasından dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tüm Türkiye’de izlenme rekorları kıran film,  izleyen çocuklar arasında duygusal anlara sahne oldu.

Çankırı - 17:19 A A
BENZER HABERLER