-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRIMIZIN GURURU ŞAMPİYON SPORCULARIMIZA YOĞUN İLGİ

Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü başarıdan başarıya koşuyor. Son olarak 10 – 11 – 12 Haziran tarihlerinde Karabük’te düzenlenen 2021-2022 İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig Müsabakaları’nı 2. olarak tamamlayan Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü, Süper Lig’e yükseldi. Voleybolla birlikte Yüzme, Atıcılık, Satranç gibi dallarda da çeşitli madalyalar alarak başarılarıyla göğsümüzü kabartan takım, Çankırı’mızın gururu […]
Genel - 23 Haziran 2022 22:21 A A

Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü başarıdan başarıya koşuyor. Son olarak 10 – 11 – 12 Haziran tarihlerinde Karabük’te düzenlenen 2021-2022 İşitme Engelliler Voleybol Erkekler 2. Lig Müsabakaları’nı 2. olarak tamamlayan Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü, Süper Lig’e yükseldi. Voleybolla birlikte Yüzme, Atıcılık, Satranç gibi dallarda da çeşitli madalyalar alarak başarılarıyla göğsümüzü kabartan takım, Çankırı’mızın gururu oldu.

Aynı zamanda hem Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü ve Dernek Başkanlığı hem de İşitme Engelliler İl Temsilciliği görevlerini yürüten Recep Nuhoğlu, kulüp adına mücadele eden sporcuları ile birlikte çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Başkan Nuhoğlu ve ekibi bu kapsamda Vali Abdullah Ayaz ve Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak’ı da ziyaret etti.

Başkan Nuhoğlu ziyaretler hakkında yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Çankırı İşitme Engelliler Spor Kulübü Dernek Başkanı ve İşitme Engelliler İl Temsilcisi Recep Nuhoğlu, beraberindeki Yüzme, Atıcılık, Voleybol, Satranç, Güreş, Atletizm branşlarındaki sporcularımız ile birlikte, Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Sadık Ak’a ve Sayın Abdullah Ayaz Valimize hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk yakın ilgi ve alâkalarından dolayı kendilerine müteşekkiriz.”

Genel - 22:21 A A
BENZER HABERLER