14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRILILAR JAPONLARIN İFTAR SOFRASINDA ORUÇ AÇTILAR

Çankırı’da Türk- Japon ortaklığı, manevi kültüre yansıdı. Belediye tarafından PTT yanındaki otopark alanına kurulan iftar çadırında yemeği Japonlar ikram etti.  Hoşgörü örneği sergileyen Japonlar, Çankırı halkı ile iftar yaptı. Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Çankırı Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında yemek dağıtımında Çankırı halkını Japon dostları karşıladı. Sumitomo Rubber AKO Lastik Fabrikasının Japon yöneticileri tarafından […]
Çankırı - 28 Nisan 2022 23:30 A A

Çankırı’da Türk- Japon ortaklığı, manevi kültüre yansıdı. Belediye tarafından PTT yanındaki otopark alanına kurulan iftar çadırında yemeği Japonlar ikram etti.  Hoşgörü örneği sergileyen Japonlar, Çankırı halkı ile iftar yaptı.

Ramazan ayının gelmesi ile birlikte Çankırı Belediyesi tarafından kurulan iftar çadırında yemek dağıtımında Çankırı halkını Japon dostları karşıladı. Sumitomo Rubber AKO Lastik Fabrikasının Japon yöneticileri tarafından karşılanan bir günlük iftar yemeğinde yemekleri de Japonlar dağıttı. Ezanın okunması ile çadırda hep birlikte iftar yapıldı.

Çankırı - 23:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.