14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’LI SAĞLIK MEMURU İZMİR DEPREMİNDE HAYATINI KAYBETTİ

30 Ekim Cuma günü İzmir’de meydana gelen 6.9 şiddetindeki depremde son gelen rakamlara göre 111 vatandaşımız hayatını kaybederken 1.036 vatandaşımız yaralı olarak kurtuldu. Depremde enkaz altında kaldığı bildirilen, Yapraklı Doğanbey köyünden Sağlık Memuru Doğan Sert  için ilk günden beri yürütülen arama çalışmaları bugün sona erdi. Çalıştığı hastaneye nöbetine gitmek için Barış sitesindeki evinde hazırlık yaparken […]
Çankırı - 3 Kasım 2020 22:18 A A

30 Ekim Cuma günü İzmir’de meydana gelen 6.9 şiddetindeki depremde son gelen rakamlara göre 111 vatandaşımız hayatını kaybederken 1.036 vatandaşımız yaralı olarak kurtuldu. Depremde enkaz altında kaldığı bildirilen, Yapraklı Doğanbey köyünden Sağlık Memuru Doğan Sert  için ilk günden beri yürütülen arama çalışmaları bugün sona erdi.

Çalıştığı hastaneye nöbetine gitmek için Barış sitesindeki evinde hazırlık yaparken depreme yakalanan Doğan Sert’in bugün yapılan arama çalışmalarında maalesef cansız bedenine ulaşıldı. Eldivan Sağlık Meslek Lisesi mezunu olan 44 yaşındaki Doğan Sert, evli ve iki çocuk babasıydı. Depremden 92 saat sonra ulaşılan Doğan Sert’in cenazesi bugün İzmir’de Bornova-Hacılarkırı mezarlığına defnedildi.

Çankırı - 22:18 A A
BENZER HABERLER