reklam
reklam
DOLAR31,2299% 0.08
EURO33,9278% 0.15
STERLIN39,5950% 0.1
FRANG35,4724% -0.14
ALTIN2.038,28% -0,11
BITCOIN1.955.0315.231
reklam

ÇANKIRI’LI HABİBE OKÇU FENERBAHÇE’DE

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI’LI HABİBE OKÇU FENERBAHÇE’DE
reklam

Fenerbahçe Spor Kulübü, Çankırı’nın atletizm dalında parlayan yıldızı Türkiye şampiyonu Milli Atlet Habibe Okçu’yu renklerine kattı. 2019 yılında Türkiye ikincisi olarak dikkatleri üzerine çeken Habibe Okçu, bu derecesiyle ilk defa Milli Takıma davet edilirken, 2020 yılında Türkiye şampiyonluğuna ulaşarak altın madalyanın sahibi olmuştu.

Başarılı sporcuyu Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü antrenörlerinden Milli Takım antrenörü Hasan Eroğlu çalıştırıyor. Atletizm hocası Hasan Eroğlu, öğrencisinin hem şampiyonalardaki hem de Milli Takımlardaki performansıyla Fenerbahçe kulübünün dikkatini çektiğini ve yapılan görüşmeler sonucunda anlaşmaya varıldığını söyledi. Habibe Okçu’nun kulüpler arası müsabakalarda Fenerbahçe adına, ferdi müsabakalarda ise Çankırı ili adına yarışacağı belirtildi.

Fenerbahçe ile anlaşan Habibe Okçu ve antrenörü Hasan Eroğlu’nu tebrik eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, “Her iki taraf için de hayırlı bir transfer olmasını diliyorum. Atletizm branşında son yıllarda ülke olarak başarılı bir grafik sergiliyoruz. Çankırı’dan da böylesine değerli sporcularımızın yetişmesinden dolayı gurur duyuyoruz. Çok sayıda sporcumuzu büyük kulüplere göndermek için  çalışmalarımız tüm hızıyla devam ediyor. Habibe Okçu gibi bir değerin yetişmesinde emeği geçen Hasan Eroğlu hocamıza teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

reklam

YORUM YAP