-3° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’LI GÜREŞÇİLERİMİZDEN 2 ALTIN MADALYA

Okul müsabakaları kapsamında Kastamonu’da 07-09 Şubat 2020 tarihlerinde düzenlenen 13-14 yaş Serbest ve Grekoromen Güreş Türkiye Grup Müsabakaları’nda Çankırılı güreşçiler 2 altın madalya ile döndüler. Müsabakalarda, Hacı Murad-ı Veli Ortaokulu öğrencisi Mustafa Koyun Grekoromen stil 38 kg’da ve yine Hacı Murad-ı Veli Ortaokulu öğrencisi Fatih Özgen serbest stil 68 kg’da rakiplerine üstünlük sağlayarak altın madalyaların […]
Çankırı - 11 Şubat 2020 22:35 A A

Okul müsabakaları kapsamında Kastamonu’da 07-09 Şubat 2020 tarihlerinde düzenlenen 13-14 yaş Serbest ve Grekoromen Güreş Türkiye Grup Müsabakaları’nda Çankırılı güreşçiler 2 altın madalya ile döndüler.

Müsabakalarda, Hacı Murad-ı Veli Ortaokulu öğrencisi Mustafa Koyun Grekoromen stil 38 kg’da ve yine Hacı Murad-ı Veli Ortaokulu öğrencisi Fatih Özgen serbest stil 68 kg’da rakiplerine üstünlük sağlayarak altın madalyaların sahibi oldular.

Güreşçiler, ileri bir tarihte diğer grup müsabakalarında dereceye giren sporcuların katılımıyla gerçekleştirilecek olan Türkiye Şampiyonası’nda Çankırı’yı temsil edecekler. Her iki güreşçinin de daha önceki yıllarda Türkiye Şampiyonluğu ve Türkiye dereceleri bulunuyor. Bu yıl ki, Okul Sporları Türkiye Şampiyonası’nın en önemli favorileri arasında gösterilen iki güreşçimiz, güreş camiası tarafından dikkatle takip ediliyor.

Başarılı güreşçi Mustafa Koyun’u Antrenör Hakan Ocak çalıştırırken, bir diğer güreşçi Fatih Özgen’de antrenör Seyfettin Karadeniz tarafından çalıştırılmaktadır.

Çankırı - 22:35 A A
BENZER HABERLER