Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRILI GENÇ SPORCULAR MADALYAYA DOYMUYOR

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün yetiştirdiği genç sporcular, katıldıkları müsabakalardaki başarılarıyla gururumuz olmaya devam ediyorlar. Ankara’da yapılan Boks müsabakaları ve Karaman’da yapılan Judo turnuvasında aldıkları madalyalarla göğsümüzü kabartan gençlerimiz, kendilerine yeterli imkân verildiğinde neleri başarabileceklerini de gözler önüne serdiler. 60’ı kadın, 145’i erkek olmak üzere toplamda 205 sporcu ve 25 kulübün katıldığı “Teşvik Kupası” […]
Genel - 29 Kasım 2021 21:36 A A

Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün yetiştirdiği genç sporcular, katıldıkları müsabakalardaki başarılarıyla gururumuz olmaya devam ediyorlar. Ankara’da yapılan Boks müsabakaları ve Karaman’da yapılan Judo turnuvasında aldıkları madalyalarla göğsümüzü kabartan gençlerimiz, kendilerine yeterli imkân verildiğinde neleri başarabileceklerini de gözler önüne serdiler.

60’ı kadın, 145’i erkek olmak üzere toplamda 205 sporcu ve 25 kulübün katıldığı “Teşvik Kupası” Boks müsabakaları Ankara’da yapıldı. Müsabakalara 11 sporcu ile katılan Çankırı’lı Boksörler, 3 birincilik, 5 ikincilik ve 2 üçüncülük ile toplamda 10 madalya ile döndüler.

“Yunus Emre’yi Anma ve Hoşgörü Kupası” Judo turnuvası 26-28 Kasım 2021 tarihleri arasında Karaman’da yapıldı. Bu yıl dördüncüsü düzenlenen ve toplamda 400’ün üzerinde sporcunun mücadele ettiği turnuvaya Çankırı Judo takımımız 8’i erkek, 7’si kız olmak üzere 15 sporcuyla katıldı. Turnuvada 3 Altın, 4 Gümüş ve 5 Bronz olmak üzere toplamda 12 madalyanın sahibi olan Judocularımız ayrıca Azerbaycan’lı ve Rus sporcuların katıldığı takımlar kategorisinde Miniklerde 3. , Ümitlerde ise 4. oldular.

Olay 18 İnternet Haber Sitesi olarak genç sporcularımızı tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Genel - 21:36 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.