20° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’LI ÇOCUKLARDAN LÖSEV’E TANITIM DESTEĞİ

Çankırı’da çocuklar lösemili kardeşleri yararına tanıtım desteği verdi. Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte LÖSEV tarafından başlatılan “Her Kurban Lösemili Çocuklara Can” kampanyasının medya tanıtım desteğine Belediye Çocuk Meclisi de dâhil oldu. Çocuklar, esnaflara ve sokaktaki vatandaşlara LÖSEV’in el broşürlerini ulaştırdı. LÖSEV’e bir destek de çocuklardan geldi. Şehrin yönetimindeki hak sahibi çocuklar, lösemili kardeşleri yararına hazırlanan […]
Çankırı - 3 Temmuz 2022 16:15 A A

Çankırı’da çocuklar lösemili kardeşleri yararına tanıtım desteği verdi. Kurban Bayramı’nın yaklaşması ile birlikte LÖSEV tarafından başlatılan “Her Kurban Lösemili Çocuklara Can” kampanyasının medya tanıtım desteğine Belediye Çocuk Meclisi de dâhil oldu. Çocuklar, esnaflara ve sokaktaki vatandaşlara LÖSEV’in el broşürlerini ulaştırdı.

LÖSEV’e bir destek de çocuklardan geldi. Şehrin yönetimindeki hak sahibi çocuklar, lösemili kardeşleri yararına hazırlanan kampanyaya sahip çıktı. Kampanya kapsamında; vatandaşlar, Kurban Bayramı’nda Lösemili Çocuklar Vakfı’na (LÖSEV) vekâlet vererek kurbanlarını dini usuller ile kestirebilecek, bağışları ile lösemili ve kanserli çocukların yaşam şansına katkı sağlayabilecek. Çocuklardan gelen destek vatandaşları da memnun etti.

Çankırı - 16:15 A A
BENZER HABERLER