14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’LI ÇİFTÇİLERE AKARYAKIT VE MOBİLYADA EKSTRA İNDİRİM

Çankırı Ziraat Odası Çankırı’daki çiftçilere akaryakıt ve mobilya alımlarında indirim yapılması için bir akaryakıt ve bir mobilya firmasıyla özel bir anlaşma imzaladı. Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Türkiye İş Bankası, Total Akaryakıt ve Doğtaş-Kelebek Mobilya ile imzaladıkları anlaşmalarla Çankırı çiftçisine ekstra bir indirim kazandırdıklarını söyledi. Gamzeli konuşmasına şöyle devam etti: “Türkiye’nin kalkınması ve güçlenmesi […]
Çankırı - 27 Şubat 2020 18:01 A A

Çankırı Ziraat Odası Çankırı’daki çiftçilere akaryakıt ve mobilya alımlarında indirim yapılması için bir akaryakıt ve bir mobilya firmasıyla özel bir anlaşma imzaladı.

Çankırı Ziraat Odası Başkanı Nejat Gamzeli, Türkiye İş Bankası, Total Akaryakıt ve Doğtaş-Kelebek Mobilya ile imzaladıkları anlaşmalarla Çankırı çiftçisine ekstra bir indirim kazandırdıklarını söyledi. Gamzeli konuşmasına şöyle devam etti:

“Türkiye’nin kalkınması ve güçlenmesi için üretim şarttır ve üretim yapan çiftçilerimiz desteklenmelidir. Çiftçimizin girdi maliyetleri düşürülmelidir. Çiftçimizin en büyük girdi maliyeti motorindir. Biz de üreticilerimiz için bu maliyetini bir nebze olsun düşürmeye çalışıyoruz. Önceki yıllarda da mazot indirim anlaşmaları yaptık. Üyelerimizden yaptığımız anlaşmalardan ötürü memnuniyetlerini gördük.

Yapılan anlaşmalar sonucu çiftçilerimize büyük kolaylıklar sağlanmıştır. Çiftçilerimiz, odamızdan alacakları indirim kartı ile motorini TOTAL’den peşinde yüzde 7, İş Bankasının destekleriyle ‘İmece Kart’ ile aldığı zaman yüzde 3 iskontolu alacak hem de 5 ay sonra masrafsız, faizsiz olarak geri ödeyecekler. Doğtaş ve Kelebek mobilya mağazalarında çiftçilerimize özel yüzde 10 indirim, kampanyalı ürünlerde de ilave yüzde 10 indirim imkanından yararlanacağız. Bu anlaşmaların çiftçimize hayırlı olmasını temenni ediyorum.”

Çankırı - 18:01 A A
BENZER HABERLER