Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRILI BEYTULLAH ÖZTÜRK HALTERDE AVRUPA İKİNCİSİ OLDU

Çankırılı öğrencilerimizin sporda ulusal ve uluslararası alanda başarıları devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Beytullah Öztürk 1-12 Temmuz 2023 tarihlerinde Moldova’nın Chısınau kentinde düzenlenen U15 ve U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa ikincisi oldu. 55 kilo sıkletinde yarışan Beytullah Öztürk, koparma kategorisinde 85 kilo ağırlık kaldırarak derece almaya […]
Genel - 5 Temmuz 2023 20:38 A A

Çankırılı öğrencilerimizin sporda ulusal ve uluslararası alanda başarıları devam ediyor. İl Milli Eğitim Müdürlüğü Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Beytullah Öztürk 1-12 Temmuz 2023 tarihlerinde Moldova’nın Chısınau kentinde düzenlenen U15 ve U17 Yıldızlar Avrupa Halter Şampiyonasında Avrupa ikincisi oldu.

55 kilo sıkletinde yarışan Beytullah Öztürk, koparma kategorisinde 85 kilo ağırlık kaldırarak derece almaya hak kazandı. Bu önemli başarısı nedeniyle Şehit Hasan Gülhan Cumhuriyet Anadolu Lisesi öğrencisi Beytullah Öztürk ve Antrenörü Ömer Öz’ü tebrik eder, öğrencimizin ve antrenörünün başarılarının devamını dileriz.

Genel - 20:38 A A
BENZER HABERLER