14° Hafif yağmur
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DAKİ KADIN KOOPERATİFLERİNİN FAALİYETLERİ DEĞERLENDİRİLDİ

Kadınların ekonomik ve sosyal hayata daha etkin katılımlarını sağlamak amacıyla yürütülen Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü kapsamında, kadın kooperatif faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantı, bugün İsmail Özdemir Huzurevi’nde gerçekleştirildi. Çankırı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı toplantıya Vali Abdullah Ayaz’ın eşi Melike Ayaz, Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun eşi Seçil Çivitcioğlu, Garnizon Komutanı Hakan Tunç’un eşi […]
Çankırı - 25 Haziran 2021 21:18 A A

Kadınların ekonomik ve sosyal hayata daha etkin katılımlarını sağlamak amacıyla yürütülen Kadın Kooperatiflerinin Güçlendirilmesi İşbirliği Protokolü kapsamında, kadın kooperatif faaliyetlerinin değerlendirildiği toplantı, bugün İsmail Özdemir Huzurevi’nde gerçekleştirildi.

Çankırı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğünün ev sahipliği yaptığı toplantıya Vali Abdullah Ayaz’ın eşi Melike Ayaz, Milletvekili Salim Çivitcioğlu’nun eşi Seçil Çivitcioğlu, Garnizon Komutanı Hakan Tunç’un eşi Gül Tunç,  Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in eşi Betül Esen, Eldivan Kaymakamı Emre Oğuztürk’ün eşi Songül Oğuztürk, İl Emniyet Müdürü Sadettin Aksoy’un eşi Özlem Aksoy, Eldivan Belediye Başkanı Mustafa Lafcı’nın eşi Ayşenur Lafcı, Eldivan Sınırlı Sorumlu Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Ülkü Kavalalı, Sınırlı Sorumlu Çankırı Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi Başkanı Zübeyde Patatoğlu ve diğer üyeler katıldı.

Toplantıda kadın kooperatiflerinin bugüne kadar yapmış olduğu çalışmalar, kadın kooperatiflerinin desteklenmesi, iyi uygulama örneklerinin yaygınlaştırılması ve kooperatif çalışmaları konusunda farkındalığın artırılması konuları değerlendirildi. Yeni kurulacak kadın kooperatiflerinin ilde izleyecekleri yol üzerine istişareler yapıldı.

Toplantı sonunda İsmail Özdemir Huzurevi sakinleri ziyaret edildi. Ziyaretten oldukça memnun olan huzurevi sakinleri gelen misafirleri ilgiyle karşıladı. Huzurevi sakinleriyle gerçekleştirilen sohbetten sonra hatıra fotoğrafı çekildi.

Çankırı - 21:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.