Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU… 6 TUTUKLAMA…

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, dört ilçemizde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 17 kişiden 6’sı çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen, uyuşturucu madde imalatı ve ticareti ile kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alma, kabul etme ve bulundurma suçlarını işleyen şüphelilere yönelik soruşturma kapsamında Çerkeş, Eldivan, Orta ve Şabanözü ilçelerinde […]
Çankırı - 24 Haziran 2020 14:42 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince, dört ilçemizde düzenlenen uyuşturucu operasyonunda gözaltına alınan 17 kişiden 6’sı çıkarıldıkları mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi.

İl Jandarma Komutanlığı ekiplerince düzenlenen, uyuşturucu madde imalatı ve ticareti ile kullanmak için uyuşturucu veya uyarıcı madde satın alma, kabul etme ve bulundurma suçlarını işleyen şüphelilere yönelik soruşturma kapsamında Çerkeş, Eldivan, Orta ve Şabanözü ilçelerinde belirlenen 9 ayrı adrese operasyon düzenlendi.

Düzenlenen operasyonlar sonucunda 17 şüpheli yakalandı. Adreslerde yapılan aramalarda 30 gram eroin, 12 gram bonzai, 10 gram metamfetamin, 15 adet uyuşturucu hap, 200 gram esrar, 145 kök kenevir, 5 adet tabanca, 54 adet tabanca fişeği, 3 adet av tüfeği, 70 adet av fişeği, 1 adet tarihi eser niteliği bulunan kılıç, 1 adet muşta ele geçirildi.

Operasyonda ‘Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde Satın Alma, Kabul Etme ve Bulundurma’ suçundan haklarında adli soruşturma başlatılan 17 kişiden 11’i adli kontrol şartı ile serbest bırakılırken, B.N., A.A., H.D., K.Ç., M.Ç. ve M.B. isimli şüpheliler sevk edildikleri adli makamlarca tutuklanarak Çankırı E Tipi Cezaevi’ne gönderildiler.

Çankırı - 14:42 A A
BENZER HABERLER