14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA UYUŞTURUCU OPERASYONU

Çankırı Valiliği’mize bağlı olarak görev yapan Çankırı Emniyet Müdürlüğü’müz ve Jandarma Komutanlığı’mızca suça ve suçlulara karşı düzenlenen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Çankırı’mızın daha yaşanabilir olması için 7/24 çalışan güvenlik görevlisi kardeşlerimiz bir başarıya daha imzalarını attılar. Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca yapılan operasyon hakkında Valiliğimizce yapılan açıklama şöyle: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca uyuşturucu madde […]
Çankırı - 20 Nisan 2020 19:49 A A

Çankırı Valiliği’mize bağlı olarak görev yapan Çankırı Emniyet Müdürlüğü’müz ve Jandarma Komutanlığı’mızca suça ve suçlulara karşı düzenlenen operasyonlar hız kesmeden devam ediyor. Çankırı’mızın daha yaşanabilir olması için 7/24 çalışan güvenlik görevlisi kardeşlerimiz bir başarıya daha imzalarını attılar.

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca yapılan operasyon hakkında Valiliğimizce yapılan açıklama şöyle:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca uyuşturucu madde satışı yapan şahıslara yönelik yapılan çalışma sonucunda, Covid-19 Bulaşıcı hastalığı kapsamında oluşturulan yol kontrol noktasında, 19.04.2020 günü Çankırı-Kastamonu Karayolu üzerinde içerisinde İ.E.,
O.K., M.T. isimli şahısların bulunduğu araç durdurulmuş, araç içerisinde Çakıl isimli uyuşturucu madde arama köpeğinin tepki vermesi sonucu yapılan aramada (1) adet ruhsatsız tabanca ile (203) adet sentetik (Amfetamin) uyuşturucu hap ele geçirilmiştir.

Olayla ilgili şüpheliler gözaltına alınarak adli işlem başlatılmıştır. Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 19:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.