11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA TAEKWONDO HEYECANI YAŞANDI

30 Ağustos 2021 tarihinde “İstiklal Yolu” faaliyetleri kapsamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda Taekwondo Gençler Şampiyonası düzenlendi. Müsabakalara 10 ilden yaklaşık 120 sporcu, 20 antrenör ve 14 hakem katıldı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan organizasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklaşa olarak düzenlediler. Sporcu, antrenör ve hakem heyetine Gençlik ve […]
Genel - 30 Ağustos 2021 22:24 A A

30 Ağustos 2021 tarihinde “İstiklal Yolu” faaliyetleri kapsamında Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonu’nda Taekwondo Gençler Şampiyonası düzenlendi. Müsabakalara 10 ilden yaklaşık 120 sporcu, 20 antrenör ve 14 hakem katıldı. Kıyasıya mücadelelere sahne olan organizasyonu Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü ortaklaşa olarak düzenlediler.

Sporcu, antrenör ve hakem heyetine Gençlik ve Spor İl müdürlüğü tarafından öğle yemeği ikram edilirken, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de müsabakalara katılan tüm haziruna Çankırı’nın simgesi olan Tuz lambalarıyla birlikte meşrubat ikramında bulundu.

Çok güzel bir dayanışma örneği sergileyen İl Müdürlüklerimiz ile Çankırı Taekwondo camiası misafirlerden tam not aldı. Taekwondo Federasyonu Başkan Vekili Dr. Oktay Duymaz müsabakalara katılarak, antrenör ve idarecilerle müsabaka toplantısı yaptı. Toplantıda, Çankırı’nın Taekwondo sporuna yaptığı katkılardan dolayı da ayrıca teşekkür etti.

Çekişmeli geçen müsabakaların ardından madalya törenine geçildi. Madalyalar, İl Milli Eğitim Müdürü Muammer Öztürk, İl Kültür ve Turizm Müdürü ve aynı zamanda Taekwondo Federasyon Temsilcisi Muharrem Ovacıklı, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Spor Hizmetler Müdürü Ekrem Şahin, misafir illerin Federasyon Temsilcileri ve Milli Takım antrenörleri tarafından takdim edildi.

Genel - 22:24 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.