17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA SİS ULAŞIMI OLUMSUZ ETKİLİYOR

Çankırı-Ankara, Çankırı-Ilgaz ve Çankırı-Eldivan-Şabanözü-Ankara karayollarında oluşan yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiliyor. Özellikle Şabanözü-Ankara karayolunda görüş mesafesinin 20-25 metreye kadar düştüğü bildirildi. Çankırı’yı diğer il ve ilçelere bağlayan neredeyse bütün karayollarında yaşanan yoğun sis nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor, sürücüler ilerlemekte güçlük çekiyor. Trafik ekipleri, sürücüleri takip mesafesini korumaları ve aşırı hızdan kaçınmaları konusunda uyardı. Ayrıca ekipler […]
Çankırı - 18 Aralık 2019 23:32 A A

Çankırı-Ankara, Çankırı-Ilgaz ve Çankırı-Eldivan-Şabanözü-Ankara karayollarında oluşan yoğun sis ulaşımı olumsuz etkiliyor. Özellikle Şabanözü-Ankara karayolunda görüş mesafesinin 20-25 metreye kadar düştüğü bildirildi.

Çankırı’yı diğer il ve ilçelere bağlayan neredeyse bütün karayollarında yaşanan yoğun sis nedeniyle ulaşım güçlükle sağlanıyor, sürücüler ilerlemekte güçlük çekiyor.

Trafik ekipleri, sürücüleri takip mesafesini korumaları ve aşırı hızdan kaçınmaları konusunda uyardı. Ayrıca ekipler sürücülerin uykusuz yola çıkmamaları ve araç kullanırken her zamankinden daha dikkatli olmaları gerektiğini de hatırlattı.

Çankırı - 23:32 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.