Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA SİLAHLAR KONUŞTU: 1 ÖLÜ 3 YARALI

Çankırı’da bu akşam saat 18:00 sıralarında aralarında husumet bulunan iki grup arasında meydana gelen kavga, silahlı bıçaklı çatışmaya dönüştü. Çatışma sonunda bir kişi hayatını kaybederken üç kişi yaralandı. Bize gelen bilgilere göre, Çankırı-Ankara karayolu Makas Fabrikası karşısında meydana gelen olayda, dün aralarındaki tartışmadan dolayı husumetli olan iki grup bugün tekrar karşı karşıya geldi ve tartışmaya […]
Çankırı - 4 Ocak 2020 23:22 A A

Çankırı’da bu akşam saat 18:00 sıralarında aralarında husumet bulunan iki grup arasında meydana gelen kavga, silahlı bıçaklı çatışmaya dönüştü. Çatışma sonunda bir kişi hayatını kaybederken üç kişi yaralandı.

Bize gelen bilgilere göre, Çankırı-Ankara karayolu Makas Fabrikası karşısında meydana gelen olayda, dün aralarındaki tartışmadan dolayı husumetli olan iki grup bugün tekrar karşı karşıya geldi ve tartışmaya başladılar. Bu esnada Mehmet U. karşı grup tarafından bıçaklandı, bunu gören Mehmet U.’nun yanındaki arkadaşı İsmail K. da Mehmet U.’nun belindeki ruhsatlı tabancasını alarak Murat K., Erol K. ve Yusuf K.’yı vurarak yaraladı.

Olay yerine çağırılan 112 Acil ekiplerince Mehmet U. Özel Karatekin Hastanesi Acil Servisi’ne, Murat K., Erol K. ve Yusuf K. ise Çankırı Devlet Hastanesi Acil Servisi’ne kaldırıldılar. Murat K. (33) isimli şahıs burada doktorların tüm müdahalelerine rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Diğer yaralıların ise durumlarının ciddiyetini koruduğu bilgisini aldık.

Olayın ardından kaçan İsmail K. bir süre sonra yakalanarak gözaltına alındı. Emniyet yetkilileri olayla ilgili soruşturma başlatıldığını ve olayın asıl çıkış sebeplerinin araştırıldığını söyledi.

Murat Kaymak

Çankırı - 23:22 A A
BENZER HABERLER