15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA SERACILIĞA DESTEK

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, uygun yeri olup ta seracılık yapmak isteyenler için yeni bir “Seracılığı Geliştirme” Projesi’ni uygulamaya başladığını açıkladı. Yapılan açıklama şöyle: “Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce Tarım ve Orman Bakanlığı, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü  ve  İl Özel İdaresince desteklenen “Seracılığı Geliştirme Projesi” kapsamında 2020 yılı İlkbahar döneminde İlimiz çiftçilerine %70′ […]
Çankırı - 26 Aralık 2019 11:25 A A

Çankırı İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, uygun yeri olup ta seracılık yapmak isteyenler için yeni bir “Seracılığı Geliştirme” Projesi’ni uygulamaya başladığını açıkladı. Yapılan açıklama şöyle:

“Çankırı Tarım ve Orman İl Müdürlüğünce Tarım ve Orman Bakanlığı, Bitkisel Üretim Genel Müdürlüğü  ve  İl Özel İdaresince desteklenen “Seracılığı Geliştirme Projesi” kapsamında 2020 yılı İlkbahar döneminde İlimiz çiftçilerine %70′ i hibe %30 ‘ u çiftçi katkılı 504 m2 ve 1008 m2  seralar yaptırılacaktır.

Projeden yararlanmak isteyen çiftçilerimizin 10 Ocak 2020 Cuma günü mesai bitimine kadar İl ve İlçe Müdürlüklerimize dilekçe ile müracaat etmeleri gerekmektedir.”

Çankırı - 11:25 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.