Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA RAMAZAN SOKAĞI EĞLENCELERİ BAŞLADI

Çankırı Belediyesinin iftar sonrasında vatandaşları bir araya getirdiği Ramazan Sokağı eğlenceleri büyük ilgi görüyor. Karatekin Parkı’na kurulan eğlence standı iftar sonrasında eğlenmeye gelen çocukları ve ailelerini ağırlıyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Sokağı etkinlikleri kapsamında balon şişirme ve yüz boyama yarışları ile müzik eşliğinde yapılan dansın yanı sıra geleneksel kültürün öğelerini taşıyan Hacivat ve […]
Çankırı - 11 Nisan 2022 21:00 A A

Çankırı Belediyesinin iftar sonrasında vatandaşları bir araya getirdiği Ramazan Sokağı eğlenceleri büyük ilgi görüyor. Karatekin Parkı’na kurulan eğlence standı iftar sonrasında eğlenmeye gelen çocukları ve ailelerini ağırlıyor. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Ramazan Sokağı etkinlikleri kapsamında balon şişirme ve yüz boyama yarışları ile müzik eşliğinde yapılan dansın yanı sıra geleneksel kültürün öğelerini taşıyan Hacivat ve Karagöz oyunu, şerbet dağıtımı gibi etkinlikler ile halkı buluşturuyor. Düzenlenen yarışmalara katılan çocuklar, eğlenceli bir rekabetle birbirleri ile yarışıyor.

Aileleri ile birlikte gösteriyi izlemeye gelen çocukların doyasıya eğlendiği etkinlikler, merkeze daha uzak alanlara da taşınacak. Ramazan ayı boyunca belirli günlerde yapılacak Ramazan Sokağı etkinlikleri, hava koşullarına göre, 12 Nisan’da TOKİ Tuzlu Bağları’nda, 19 Nisan’da Esentepe Mahallesi’nde, 23 Nisan’da Recep Tayyip Erdoğan Parkı’nda, 26 Nisan’da TOKİ 2. Etap Karatekin Mahallesi’nde, 28 Nisan’da Devlet Bahçeli Parkı’nda, 15-16-22-29 ve 30 Nisan günlerinde ise Karatekin Parkı’nda vatandaşlar ile buluşacak.

Çankırı - 21:00 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.