Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA KORKUTAN YANGIN

Çankırı’da dün akşam saatlerinde çıkan yangın korkuya neden oldu. Buğday Pazarı Mahallesi Migros Market arkasında bulunan bir apartmanın 4. katında çıkan yangında bir daire kül oldu. Olay yerine çağırılan itfaiye, apartman etrafında park etmiş araçlardan dolayı yangına müdahalede oldukça zorlanırken farklı yollar deneyerek yanan dairenin yakınına gelebildi. Bu arada oldukça büyüyen yangın sonunda ev ve […]
Çankırı - 10 Nisan 2022 12:46 A A

Çankırı’da dün akşam saatlerinde çıkan yangın korkuya neden oldu. Buğday Pazarı Mahallesi Migros Market arkasında bulunan bir apartmanın 4. katında çıkan yangında bir daire kül oldu. Olay yerine çağırılan itfaiye, apartman etrafında park etmiş araçlardan dolayı yangına müdahalede oldukça zorlanırken farklı yollar deneyerek yanan dairenin yakınına gelebildi. Bu arada oldukça büyüyen yangın sonunda ev ve içindeki eşyalar kullanılamaz hale geldi.

Daire sahiplerinin de olay yerine gelmesiyle yangın anında evde kimsenin olmadığının anlaşılması yüreklere su serpti. Evde bulunan evcil hayvanların da kurtarılmasıyla yangın maddi zararla atlatılmış oldu. Bu arada yoğun dumandan etkilenen apartman sakinleri ile itfaiyecilere 112 Acil Sağlık ekipleri oksijen takviyesi ile müdahale etti.

Yangın sonrasında apartmandaki birkaç daireye itfaiyenin sıktığı sular girerken, apartman içinde ve dış cephesinde de maddi hasar oluştu.

Çankırı - 12:46 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.