-2° Hafif kar yağışlı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA KARLA MÜCADELE EKİPLERİ SAHAYA İNDİ

Çankırı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, kente ilk karın yağmasıyla beraber vatandaşların mağdur olmamaları ve olası kazaların önüne geçmek için karla mücadele çalışması başlattı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile karla mücadele ekipleri sabahın erken saatlerinden itibaren mesaiye başladı. Kentin ana arterleri üzerinde başlayan kar küreme çalışmaları, kaldırımlar ve ara sokaklarla devam etti. Başkan Esen, […]
Çankırı - 1 Şubat 2023 20:14 A A

Çankırı Belediyesi Karla Mücadele ekipleri, kente ilk karın yağmasıyla beraber vatandaşların mağdur olmamaları ve olası kazaların önüne geçmek için karla mücadele çalışması başlattı. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile karla mücadele ekipleri sabahın erken saatlerinden itibaren mesaiye başladı. Kentin ana arterleri üzerinde başlayan kar küreme çalışmaları, kaldırımlar ve ara sokaklarla devam etti.

Başkan Esen, şehir merkezinde ihtiyaç duyulan alanlarda yaya ve araç trafiğinin olumsuz etkilenmemesi için çalışma yapıldığını anlattı. Kar yağışı için tüm önlemleri aldıklarını ifade eden Başkan Esen, karla mücadele ekiplerinin olası yağışlara karşı gece gündüz hazır bulunduklarını söyledi.

Çankırı - 20:14 A A
BENZER HABERLER