17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA İSTİKLÂL YOLU TAEKWONDO GENÇLER ŞAMPİYONASI

30 Ağustos 2021 tarihinde İstiklal Yolu faaliyetleri çerçevesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ortaklaşa organizasyonuyla Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Teakwondo Gençler Şampiyonası düzenlenecek. Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, İl Kültür ve Turizm Müdürü ve Taekwondo Federasyon Temsilcisi Muharrem Ovacıklı, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve […]
Genel - 24 Ağustos 2021 13:30 A A

30 Ağustos 2021 tarihinde İstiklal Yolu faaliyetleri çerçevesinde Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ile İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’nün ortaklaşa organizasyonuyla Hasan Fehmi Gökşen Spor Salonunda Teakwondo Gençler Şampiyonası düzenlenecek.
Çankırı Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, İl Kültür ve Turizm Müdürü ve Taekwondo Federasyon Temsilcisi Muharrem Ovacıklı, Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve Taekwondo Milli Takım Antrenörü Ayhan Arslan’ın çalışmaları üzerine Taekwondo Federasyonu Başkanlığı’nın destekleriyle İstiklal Yolu etkinlikleri faaliyetlerinde yer aldı.
Şampiyonaya, Ankara, Bolu, Bartın, Çankırı, Düzce, Eskişehir, Kastamonu, Karabük, Kırıkkale ve Niğde illerinden yaklaşık olarak 150 sporcunun katılacağı bildirildi. Müsabakaların Bayan ve Erkeler kategorilerinde 10’ar sıkletler halinde yapılacağı belirtildi.
30 Ağustos 2021 Pazartesi günü saat 10.00’da başlayacak olan müsabakaların Hakem görevlendirilmeleri ve Elektronik sistem temini Türkiye Taekwondo Federasyonu Başkanlığı tarafından karşılandığı ifade edildi.

 

Genel - 13:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.