-6° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA İLK SAÇ EKİMİ YAPILDI

Kısa süre önce Saç Ekimi işlemine başlayacağını duyuran Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, ilk ekimi başarı ile tamamladı. İlk ekim, dermatoloji uzman hekimi gözetiminde, sağlık çalışanları tarafından yapıldı. Saç ekim işlemleri ile ilgili bilgiler veren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özkan, ‘’Saç ekimi konusunda birkaç ay önce resmi girişimlerimiz başladı. Lisansımızı alarak, kendi […]
Genel - 4 Ocak 2023 22:28 A A

Kısa süre önce Saç Ekimi işlemine başlayacağını duyuran Çankırı Özel Karatekin Hastanesi, ilk ekimi başarı ile tamamladı. İlk ekim, dermatoloji uzman hekimi gözetiminde, sağlık çalışanları tarafından yapıldı.

Saç ekim işlemleri ile ilgili bilgiler veren Çankırı Özel Karatekin Hastanesi Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Özkan, ‘’Saç ekimi konusunda birkaç ay önce resmi girişimlerimiz başladı. Lisansımızı alarak, kendi merkezimizde ilk işlemi tamamladık. Saç ekimi için güzel bir ilgi var. Çankırı’nın yanısıra, Kastamonu’dan da çok sayıda kişi görüşmeye geldi. Saç ekimi ile bilgi almak isteyenler, fotoğrafını atarak da net bilgi alabiliyor. Bu işlem için en çok tercih edilen yöntem olan FUE tekniğini kullanıyoruz. Ekim işlemleri için, saç ekimi konusundan yirmi yılı aşkın tecrübeye sahip olan bir kadro kurduk. Güzel sonuçlar alacağımıza inanıyoruz.’’ diye konuştu.

Saç ekiminin tıbbi tahliller sonrasında, dermatoloji uzman hekimi gözetiminde ve steril hastane ortamında yapılması gerektiğini belirten Özkan, Çankırı’da böyle bir hizmetin hastane olarak verilmesinin önemli olduğunu söyledi.

Genel - 22:28 A A
BENZER HABERLER