14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA HALK OTOBÜSLERİ DEZENFEKTE EDİLDİ

Çankırı Belediyesi, şehir içi halk otobüslerini enfeksiyonlara ve haşerelere karşı dezenfekte etti. Çalışmada; Sağlık Bakanlığından onaylı çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan yeni nesil solüsyonlar kullanıldı. Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile halk otobüslerinde hijyen hizmeti gerçekleştirildi. Vatandaşların, şehir içi ulaşımda yoğun olarak kullandıkları halk otobüsleri, kış aylarında bulaşma riski daha fazla olan […]
Çankırı - 2 Mart 2020 14:34 A A

Çankırı Belediyesi, şehir içi halk otobüslerini enfeksiyonlara ve haşerelere karşı dezenfekte etti. Çalışmada; Sağlık Bakanlığından onaylı çevreye ve insan sağlığına zararlı olmayan yeni nesil solüsyonlar kullanıldı.

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen’in talimatı ile halk otobüslerinde hijyen hizmeti gerçekleştirildi. Vatandaşların, şehir içi ulaşımda yoğun olarak kullandıkları halk otobüsleri, kış aylarında bulaşma riski daha fazla olan bakteri, virüs ve mikroplara karşı çevreye duyarlı koruyucular ile dezenfekte edilerek güvenli hale getirildi. Özellikle hastalıkların bulaşma riskine karşı alınan önlemin aylık periyotlarda devam edeceği bildirildi.

Çankırı - 14:34 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.