11° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA FUHUŞ OPERASYONU

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekiplerince, Yenimahalle’de günübirlik kiralanan bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapıldı. Yapılan baskın sonucu 6 kişi gözaltına alındı. 155 polis imdat hattına gelen bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğümüz Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucu, Yeni Mahalle Papatya Sokak’taki günübirlik kiralanan bir apartman dairesinde yapılan […]
Çankırı - 24 Eylül 2019 13:52 A A

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü, Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekiplerince, Yenimahalle’de günübirlik kiralanan bir evde fuhuş yapıldığı ihbarı üzerine baskın yapıldı. Yapılan baskın sonucu 6 kişi gözaltına alındı.

155 polis imdat hattına gelen bir ihbarı değerlendiren Asayiş Şube Müdürlüğümüz Ahlak Büro Amirliğince yapılan çalışmalar sonucu, Yeni Mahalle Papatya Sokak’taki günübirlik kiralanan bir apartman dairesinde yapılan operasyonda, evde fuhuş yaptığı iddia edilen N.A. ve S.E. ile fuhuşsa aracılık ettiği iddia edilen F.D. ve para karşılığı fuhuş yaptığı iddia edilen F.Ç, Y.Ç, M.Ç., gözaltına alındı. Şahıslar hakkında yasal işlem yapıldığı bildirildi.

Not : Görsel temsilîdir.

Çankırı - 13:52 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.