15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA FETÖ/PDY OPERASYONUNDA 5 TUTUKLAMA

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) Çankırı il genelinde yeniden yapılanması kapsamında gözaltına alınan 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Cezaevindeki örgüt üyelerine ve yakınlarına maddi manevi destek sağlamak, savunmaları için avukat bulmak, çökertilen örgütü yeniden canlandırmaya çalışmak gibi suçlardan dolayı aranan F.T., C.M., H.C., S.Ö. ve A.A. isimli şahıslar, Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele […]
Çankırı - 12 Mart 2020 17:30 A A

Fethullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) Çankırı il genelinde yeniden yapılanması kapsamında gözaltına alınan 5 kişi çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

Cezaevindeki örgüt üyelerine ve yakınlarına maddi manevi destek sağlamak, savunmaları için avukat bulmak, çökertilen örgütü yeniden canlandırmaya çalışmak gibi suçlardan dolayı aranan F.T., C.M., H.C., S.Ö. ve A.A. isimli şahıslar, Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Ekipleri tarafından yakalanarak gözaltına alındı. Emniyetteki işlemlerinin ardından mahkemeye sevk edilen şahıslar tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Çankırı - 17:30 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.