24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA EĞİTİM VE ÖĞRETİME DESTEK BÜYÜYOR

      Çankırı’da Eğitim ve Öğretime daha iyi imkânlar sağlanması için yapılan girişimler doğrultusunda, il de bulunan okullara yeni derslik ve atölyeler eklendi. AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu proje kapsamında tamamlanan okulları ziyaret ederek projeleri yerinde inceledi.       Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için yapılan projelerimiz kapsamında ilimizde toplamda […]
Çankırı - 18 Ocak 2021 20:27 A A
      Çankırı’da Eğitim ve Öğretime daha iyi imkânlar sağlanması için yapılan girişimler doğrultusunda, il de bulunan okullara yeni derslik ve atölyeler eklendi. AK Parti Çankırı Milletvekili Salim Çivitcioğlu proje kapsamında tamamlanan okulları ziyaret ederek projeleri yerinde inceledi.
      Çivitcioğlu yaptığı açıklamada, “Geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için yapılan projelerimiz kapsamında ilimizde toplamda 32 derslik, 400 kişilik pansiyonla gençlerimizin hizmetine sunmuş durumdayız. Şehit Mehmet Ata Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yeni binasında 3 uygulama serası ve 3 atölye, Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 16 derslik 158’i yatılı olmak üzere 200 kişilik pansiyon, Nasreddin Hoca Anaokulu 4 derslikle toplamda 427 öğrencimizin hizmetine sunduk hayırlı olsun. Bizler ülkemizin refahı için ve geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz ve çocuklarımız için her türlü eğitim hizmetlerini sağlamak için çalışıyoruz, çalışmaya da devam edeceğiz.” İfadelerine yer verdi.
Çankırı - 20:27 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.