Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA ÇOCUKLAR BAYRAM COŞKUSUNU ZİRVEYE TAŞIDI

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 100. yıl etkinlikleri kapsamında Atatürk Stadı’nda düzenlenen “100. Yılda Çocuklarımız Bayramı Doyasıya Yaşıyor” programında çocuklar ile bir araya geldi. Çankırı’da bayram coşkusu, çocuk cıvıltıları ile daha da yükseldi. Birçok çocuk oyununa ev sahipliği yapan Atatürk Stadı, bayram coşkusu ile doldu taştı.  Cumhuriyetin 100. Yıl kutlamaları kapsamında aileleri ile birlikte […]
Çankırı - 28 Ekim 2023 19:22 A A

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, 100. yıl etkinlikleri kapsamında Atatürk Stadı’nda düzenlenen “100. Yılda Çocuklarımız Bayramı Doyasıya Yaşıyor” programında çocuklar ile bir araya geldi. Çankırı’da bayram coşkusu, çocuk cıvıltıları ile daha da yükseldi.

Birçok çocuk oyununa ev sahipliği yapan Atatürk Stadı, bayram coşkusu ile doldu taştı.  Cumhuriyetin 100. Yıl kutlamaları kapsamında aileleri ile birlikte stada gelen çocuklar, birbirinden farklı çocuk oyunlarını akranları ile birlikte oynama fırsatı buldu. Çocukların bayram sevincine ortak olan Başkan Esen, yaptığı konuşmada Cumhuriyet’in gelecek olduğuna vurgu yaparak geleceğin teminatı çocuklara daha güzel ve yaşam standartı yüksek bir kent bırakma gayretinde olduklarını söyledi.

Renkli görüntülere sahne olan etkinlikte çocuk oyunlarına eşlik eden Esen, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirdi.

Çankırı - 19:22 A A
BENZER HABERLER