14° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA BOCCE TURNUVASI DEVAM EDİYOR

      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin (SerGenç)  hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında  “Genç”  yaşlılarla Bocce turnuvası yapılmıştır.       Turnuva sonunda ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Gençlik ve Spor […]
Çankırı - 8 Temmuz 2021 22:50 A A
      Gençlik ve Spor Bakanlığı Gençlik Projeleri Destek Programı (2020-1) kapsamında Çankırı Serhat Gençlik Spor ve İzcilik Kulübü Derneği’nin (SerGenç)  hazırlamış olduğu Genç, Engelli, Yaşlı Elele Hayata Sporla Gülümse adlı proje kapsamında  “Genç”  yaşlılarla Bocce turnuvası yapılmıştır.
      Turnuva sonunda ödüllerini Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürlüğü Spor Hizmetleri Müdürü Ekrem Şahin ve İsmail Özdemir Huzurevi Müdürü Hamza Çetiner’den aldılar.

Dernek yetkilileri yaptıkları açıklamada, ilerleyen günlerde yaşlılarla da Bocce turnuvasının yapılacağını bildirdiler. Katkılarından dolayı Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü’ne, Gençlik ve Spor Hizmetleri  İl Müdürlüğü’ne teşekkür ederiz denildi.

Çankırı - 22:50 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.