Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA BİR İLK… KEDİ OTELİ VE PET KUAFÖR ÇANKIRI’NIN HİZMETİNDE

Kristal Akvaryum-Pet Shop, 38 yıllık tecrübesi ile siz değerli Çankırı halkına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Çankırı’da bir ilki gerçekleştiren Kristal Akvaryum-Pet Shop, taşındığı yeni işyerindeki Kedi Oteli’nde can dostlarınıza her türlü temizlik, bakım, kuaför hizmetlerini vermeye başladı. Sizler tatil, bayram, iş gezisi ya da farklı bir nedenle şehir dışına çıktığınızda can […]
Çankırı - 30 Nisan 2022 08:30 A A

Kristal Akvaryum-Pet Shop, 38 yıllık tecrübesi ile siz değerli Çankırı halkına en iyi hizmeti verebilmek için çalışmalarına devam ediyor. Çankırı’da bir ilki gerçekleştiren Kristal Akvaryum-Pet Shop, taşındığı yeni işyerindeki Kedi Oteli’nde can dostlarınıza her türlü temizlik, bakım, kuaför hizmetlerini vermeye başladı. Sizler tatil, bayram, iş gezisi ya da farklı bir nedenle şehir dışına çıktığınızda can dostunuz kedilerinizi emanet edebileceğiniz Kedi Oteli anlaşmalı veterineriyle de hizmetinizde.

Kristal Akvaryum-Pet Shop’a getirdiğiniz evcil hayvanlarınız, Evcil Hayvan Oteli’ndeki konaklamaları süresince anlaşmalı veteriner tarafından günlük kontrolleri yapılarak konaklama süreleri sonunda sağlıklı, bakımlı ve temiz bir şekilde sizlere teslim ediliyor.

Ayrıca Kristal Akvaryum-Pet Shop, can dostlarınız için aradığınız her şeyi bir süpermarket havasında sizlere sunuyor. Kristal Akvaryum, Cumhuriyet Mahallesi Şehit Pilot Üsteğmen Erdem Öztürk Sokak  No:17/F’deki (Güzel Sanatlar Fakültesi karşısı) yeni adresinde hizmetinizde.

Telefonları: 0.376.212 13 26 
                      0.507.391 55 67

Çankırı - 08:30 A A
BENZER HABERLER