14° Parçalı az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA BAYRAM NAMAZI 06:04’DE KILINACAK

Diyanet İşleri Başkanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen, maske ve mesafe koşullarına uymak şartıyla Ramazan Bayramı namazının camilerde kılınabileceğini açıkladı. Başkanlığın internet sitesinde yer alan haberde il il, ilçe ilçe bayram namazlarının kılınacağı saatler de belli oldu. Buna göre Çankırı’da Bayram Namazı saati 06:04. Ramazan Bayramı namazı camilerde kılınabilecek ancak yetkililer namaz sonrası bayramlaşmanın ve bayram […]
Çankırı - 9 Mayıs 2021 18:14 A A

Diyanet İşleri Başkanlığı, koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyen, maske ve mesafe koşullarına uymak şartıyla Ramazan Bayramı namazının camilerde kılınabileceğini açıkladı. Başkanlığın internet sitesinde yer alan haberde il il, ilçe ilçe bayram namazlarının kılınacağı saatler de belli oldu. Buna göre Çankırı’da Bayram Namazı saati 06:04.

Ramazan Bayramı namazı camilerde kılınabilecek ancak yetkililer namaz sonrası bayramlaşmanın ve bayram ziyaretlerinin yapılmaması konusunda halkımızı uyarıyor. Tedbirlere uyulduğu sürece vaka sayılarının azaldığını ve kısıtlamaların gevşetildiğini belirten yetkililer, tedbirlere uyulmadığında ise vaka ve ölüm sayılarının arttığını bunun sonucunda kısıtlamaların da arttığını hatırlatıyor.

Çankırı - 18:14 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.