Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI’DA ATICILIK SPORUNA İLGİ ARTIYOR

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2021 yılı lig yarışmaları eş zamanlı olarak 23 ilde olduğu gibi İlimizde de devam ediyor. Türkiye dereceli sporcularımız, Antrenör Dilara CAĞLAR eşliğinde yoğun bir şekilde antrenmanlara devam ediyorlar. Sporcularımızı, Milli Takım sporcusu yapmak ve yeni yetişen nesillerimizi atıcılık sporuna kazandırmak için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün tecrübeli antrenörü Dilara ÇAĞLAR […]
Genel - 7 Mart 2021 12:19 A A

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu 2021 yılı lig yarışmaları eş zamanlı olarak 23 ilde olduğu gibi İlimizde de devam ediyor. Türkiye dereceli sporcularımız, Antrenör Dilara CAĞLAR eşliğinde yoğun bir şekilde antrenmanlara devam ediyorlar.

Sporcularımızı, Milli Takım sporcusu yapmak ve yeni yetişen nesillerimizi atıcılık sporuna kazandırmak için Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’müzün tecrübeli antrenörü Dilara ÇAĞLAR yoğun çaba sarf ediyor. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü yönetimi ise üstün gayret ve emekleri ile ata sporu olan atıcılığı İlimizde yaygın hale getirme ve Başarılı sporcular çıkarma hedefiyle Çankırı’mızın Türkiye’de sayılı İller arasına girmesi ve daha üst seviyelere çıkabilmesi için yoğun mesaiye devam etmektedir.

Atilla ARDIÇ

Atıcılık İl Temsilcisi

Genel - 12:19 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.