15° Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI ZABITASI BULUNTU YÜZÜĞÜ SAHİBİNE TESLİM ETTİ

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Belediye İş Merkezi önünde bulunarak kendilerine teslim edilen tek taş yüzüğü sahibine teslim etti. Yüzüğü tutanak ile teslim alan Sadık Sarı, yüzüğün maddi değerinden çok manevi değerinin yüksek olduğunu söyleyerek yüzüğü getiren belediye çalışanına ve Zabıta ekiplerine teşekkür etti. Çankırı’nın Yapraklı ilçesinden Çankırı merkeze alışveriş yapmak için gelen genç kadın, tek […]
Çankırı - 15 Nisan 2021 12:18 A A

Çankırı Belediyesi Zabıta Müdürlüğü, Belediye İş Merkezi önünde bulunarak kendilerine teslim edilen tek taş yüzüğü sahibine teslim etti. Yüzüğü tutanak ile teslim alan Sadık Sarı, yüzüğün maddi değerinden çok manevi değerinin yüksek olduğunu söyleyerek yüzüğü getiren belediye çalışanına ve Zabıta ekiplerine teşekkür etti.

Çankırı’nın Yapraklı ilçesinden Çankırı merkeze alışveriş yapmak için gelen genç kadın, tek taş yüzüğünü Belediye İş Merkezi önünde düşürdü. Yüzüğü bulan Belediye çalışanı ise buluntuyu Zabıta Müdürlüğüne teslim etti.  Kayıp yüzük için Belediyeyi arayan Sadık Sarı, yüzüğünün fotoğrafını yetkililere gönderdi. Fotoğrafın ellerindeki buluntu ile eşleşmesi üzerine tek taş yüzük, sahibine tutanak ile teslim edildi. Yüzüğün bulunmasına çok sevindiklerini belirten Sarı, “Eşime hac görevimizi yerine getirirken oradan hediye olarak almıştım. Maddi değerinden ziyade manevi değeri bizim için daha yüksektir. Bulunduğunu duyduğunda eşim de çok sevindi. Yüzüğü bularak sizlere getiren kardeşimden de Allah razı olsun. Hepinize teşekkür ediyoruz.” dedi.

Çankırı - 12:18 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.