10° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI VALİLİĞİ’NDEN DUYURU

01.01.2020 tarihinde saat 14.08’de internet üzerinden yayın yapan sözcü18 adlı sitede, Çankırı’da bir lisede yaşanan münferit olayla ilgili bir haber yayınlanmıştır.          Yayınlanan haberin içeriğinde geçen iddiaların yeterince araştırılmadan yazıldığı anlaşılmakta olup, iddia edildiği gibi Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın herhangi bir gazeteciyle konuşması söz konusu değildir.           Olayın yaşandığı andan itibaren İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ilgili […]
Çankırı - 3 Ocak 2020 17:49 A A

01.01.2020 tarihinde saat 14.08’de internet üzerinden yayın yapan sözcü18 adlı sitede, Çankırı’da bir lisede yaşanan münferit olayla ilgili bir haber yayınlanmıştır.         

Yayınlanan haberin içeriğinde geçen iddiaların yeterince araştırılmadan yazıldığı anlaşılmakta olup, iddia edildiği gibi Sayın Valimiz Hamdi Bilge AKTAŞ’ın herhangi bir gazeteciyle konuşması söz konusu değildir.          

Olayın yaşandığı andan itibaren İl Milli Eğitim Müdürlüğümüz ilgili okul müdürlüğü kanalıyla olayın yakın takipçisi olmuş; Valiliğimizce de konuyla ilgili olarak gerekli işlemler yapılmış ve sonuçlandırılmıştır. Sayın Valimiz ve kurumlarımızın isimlerinin kamuoyunu yanıltacak şekilde kullanılması, basın ilkeleriyle uyuşmamaktadır.         

 Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Çankırı - 17:49 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.