Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI TÜRK BÜRO-SEN’DE YÜKSEL DEMİRBAŞ GÜVEN TAZELEDİ

Türkiye Büro Çalışanları Sendikası (Türk Büro-Sen) Çankırı Şubesi’nde bugün seçim heyecanı vardı. Kardeşlik havası içinde gerçekleştirilen seçimlerde yeni Yönetim Kurulu belirlendi. İki adayın yarıştığı seçimlerin sonunda Başkan Yüksel Demirbaş güven tazeledi. Yüksel Demirbaş ve ekibinin 189 oy alarak büyük çoğunlukla yeniden yönetime geldiği seçimlerin sonunda diğer aday Betül Ayhan ve ekibi ise 51 oy aldı. […]
Çankırı - 21 Kasım 2021 22:37 A A

Türkiye Büro Çalışanları Sendikası (Türk Büro-Sen) Çankırı Şubesi’nde bugün seçim heyecanı vardı. Kardeşlik havası içinde gerçekleştirilen seçimlerde yeni Yönetim Kurulu belirlendi. İki adayın yarıştığı seçimlerin sonunda Başkan Yüksel Demirbaş güven tazeledi.

Yüksel Demirbaş ve ekibinin 189 oy alarak büyük çoğunlukla yeniden yönetime geldiği seçimlerin sonunda diğer aday Betül Ayhan ve ekibi ise 51 oy aldı. Oy veren vermeyen herkese teşekkür eden Demirbaş, “Seçimlerden önce ne söz vermişsek Allah’ın izni ve üyelerimizin desteğiyle teker teker yerine getireceğiz. Tekrar söylüyorum, yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır.” dedi.

Yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

  1. Yüksel Demirbaş
  2. Yakup Eskimez
  3. Hüseyin Özden
  4. Tuncay Acıbunar
  5. Nurullah Ramazan
  6. Abdurrahim Durmuş
  7. Ramazan Altınsoy
Çankırı - 22:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.