Açık
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI TOPLUM RUH SAĞLIĞI MERKEZİ’NDE SÜRPRİZ KONUK

Toplum Temelli Ruh Sağlığı Projeleri kapsamında hayata geçirilen “Sofrada Tuzun Olsun” projesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) tedavisi ve takibi yapılan tanılı bireylerin keyifli vakit geçirmelerini ve sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacıyla hayata geçirilmiş kapsayıcı bir projedir. En son düzenlenen projede, şef ile interaktif bir şekilde hamburger yapan danışanların mutfak becerilerini geliştirmek ve mutfaktaki yeteneklerini […]
Genel - 9 Kasım 2023 19:24 A A

Toplum Temelli Ruh Sağlığı Projeleri kapsamında hayata geçirilen “Sofrada Tuzun Olsun” projesi, Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’nde (TRSM) tedavisi ve takibi yapılan tanılı bireylerin keyifli vakit geçirmelerini ve sosyal hayata katılımlarını sağlamak amacıyla hayata geçirilmiş kapsayıcı bir projedir. En son düzenlenen projede, şef ile interaktif bir şekilde hamburger yapan danışanların mutfak becerilerini geliştirmek ve mutfaktaki yeteneklerini ortaya çıkarmak hedeflendi.

Proje kapsamında  ünlü Şef Mehmet Gökçeöz bu hafta Çankırı Toplum Ruh Sağlığı Merkezi’ndeydi. Çankırı TRSM’nin danışanlarıyla ve sağlık personelleriyle hamburger yaparak onların keyifli vakit geçirmelerini sağlayan şef, Çankırı’da farkındalık yaratan bu etkinliğin moderatörlüğünü yaptı. Şef Mehmet Gökçeöz, aynı zamanda proje kapsamında psikiyatri tanısı bulunan bireylerin sosyal hayata katılımlarının önemine de dikkat çekti.

Genel - 19:24 A A
BENZER HABERLER