Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI TERÖRLE MÜCADELE KAHRAMANLARI DERNEĞİ BİR ŞEHİT YAKININI DAHA AKÜLÜ SANDALYEYE KAVUŞTURDU

Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Derneği, her zaman olduğu gibi yine Gazi ve Şehit yakınlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Dernek yönetimi, bir Şehit yakınımızı daha akülü sandalyeye kavuşturdu. Dernek Başkanı Hilmi Bayram ve ekibi, Korgunlu Şehidimizin Ildızım köyünde yaşayan ve iki bacağı diz altından kesik olan abisine akülü sandalye hediye etti. Bayram, bu tür faaliyetlerle Gazi […]
Çankırı - 16 Ekim 2023 20:05 A A

Çankırı Terörle Mücadele Kahramanları Derneği, her zaman olduğu gibi yine Gazi ve Şehit yakınlarımızın yanında olmaya devam ediyor. Dernek yönetimi, bir Şehit yakınımızı daha akülü sandalyeye kavuşturdu. Dernek Başkanı Hilmi Bayram ve ekibi, Korgunlu Şehidimizin Ildızım köyünde yaşayan ve iki bacağı diz altından kesik olan abisine akülü sandalye hediye etti. Bayram, bu tür faaliyetlerle Gazi ve Şehit yakınlarının bundan sonraki hayatlarını daha rahat ve konforlu yaşamalarını amaçladıklarını belirtti.

Böyle bir Derneğin Başkanı olmaktan duyduğu gururun kelimelerle anlatılamayacağını söyleyen Hilmi Bayram, şu açıklamalarda bulundu:

“Şehidimiz Ahmet Al’ın Çankırı ili Korgun ilçesi Ildızım köyünde ikamet eden abisi Tayyip Al’a, derneğimiz olarak bağışçıların desteğiyle akülü araç temininde bulunduk.

Yaklaşık bir yıl önce şeker hastalığı sebebiyle iki bacağı diz altından ampute olan ve protez bacaklarla yürümeye çalışan şehit abisinin bu durumu karşısında dernek olarak bir girişimde bulunduk ve değerli bağışlarımızın sayesinde de Şehit abisinin hayatını kolaylaştırmak adına tekerlekli sandalyemizi akülü aracımızı şehidimizin abisine teslim ettik. Dernek Başkanı ve Yönetim Kurulu olarak dün bu tekerlekli sandalyenin teslimini gerçekleştirdik Ildızım köyünde.

Daha önce de orta ilçemiz Dodurga beldesinde bir Şehit babamız için akülü araç temininde bulunmuştuk. Bundan sonraki süreçte Şehit ailelerimizin hayatlarını kolaylaştırmak adına faaliyetlerimiz tüm hızıyla devam edecek.”

Çankırı - 20:05 A A
BENZER HABERLER