13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI SİYASETİNİN RUHİ ABİSİ MİLLETVEKİLİ ADAY ADAYI OLDU

Çankırı’da Milli Görüş partilerinde genç yaşında siyasi hayata atılan Ruhi Şeker, AK Parti Çankırı Milletvekili aday adalığı başvurusunu resmi olarak gerçekleştirdi. Ruhi Şeker, 16 Mart Perşembe günü Saat: 14.00’da ailesi ve yakınlarından oluşan kalabalık bir toplulukla AK Parti İl Başkanlığı’na geldi. İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik’le bir süre görüşen Şeker, görüşmenin ardından toplantı salonuna geçerek […]
Genel - 17 Mart 2023 19:10 A A

Çankırı’da Milli Görüş partilerinde genç yaşında siyasi hayata atılan Ruhi Şeker, AK Parti Çankırı Milletvekili aday adalığı başvurusunu resmi olarak gerçekleştirdi. Ruhi Şeker, 16 Mart Perşembe günü Saat: 14.00’da ailesi ve yakınlarından oluşan kalabalık bir toplulukla AK Parti İl Başkanlığı’na geldi. İl Başkanı Av. Abdulkadir Çelik’le bir süre görüşen Şeker, görüşmenin ardından toplantı salonuna geçerek kamuoyuna açıklamalarda bulundu.

Çankırı’da sevilen sayılan ve siyasetin “Ruhi Abisi” olarak tanınan Ruhi Şeker, 40 yıldır aktif siyasetin içerisinde. Refah Partisi, Fazilet Partisi ve AK Parti’de görevler yürüttüğünü ifade eden Şeker, çeşitli STK’lar da da görevler de bulundu. 2014-2019 yılları arasında Çankırı İl Genel Meclisi Başkanlığı görevinde bulunan Şeker, AK Parti Çankırı Milletvekili aday adayı olmak için İl Genel Meclisi üyeliğinden istifa etti.

Çankırı siyasetinin Ruhi Abisi Ruhi Şeker, “Ülkemizde milletimizin duygu ve düşüncelerini inkişaf edeceği büyük ve lider bir Türkiye kurmak için, dünya lideri Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın emrinde görev yapmaya devam edeceğim. Bugüne kadar yapmış olduğum görevleri yüzümüzün akıyla tamamladık. Rabbim nasip eder, milletimiz bizi tercih ederse milletvekili görevini de layıkıyla yerine getireceğime inanıyorum.” dedi.

Şeker, konuşmasının ardından Milletvekilliği aday adaylığı dilekçesini AK Parti İl Başkanı Av.Abdulkadir Çelik’e verdi.

Genel - 19:10 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.