16° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI ŞEHİT VE GAZİLER DERNEĞİ NEVŞEHİR’DEKİ ŞEHİT AİLEMİZİ UNUTMADI

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği olarak Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret ederek onlara her daim yanlarında olduğumuzu hatırlatmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile Çankırı içerisi ve İl dışında yaşamakta olan Çankırılı Şehit ve Gazi Ailelerini de ziyaret etmeye çalışıyoruz. 01.03.1999 tarihinde Nevşehir İlinde yaşamakta olan Orta ilçemiz Sakaeli köyünde yatmakta olan Şehidimiz Polis memuru İsmail Arslan’ın […]
Çankırı - 4 Mart 2021 14:05 A A

Çankırı Şehit ve Gaziler Derneği olarak Şehit ve Gazi ailelerini ziyaret ederek onlara her daim yanlarında olduğumuzu hatırlatmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile Çankırı içerisi ve İl dışında yaşamakta olan Çankırılı Şehit ve Gazi Ailelerini de ziyaret etmeye çalışıyoruz.

01.03.1999 tarihinde Nevşehir İlinde yaşamakta olan Orta ilçemiz Sakaeli köyünde yatmakta olan Şehidimiz Polis memuru İsmail Arslan’ın eş ve çocuklarını ziyaret ettik. Bu ziyarette Şehidimizin eşi Yeter Hanım ve Oğlu Berk derneğimizin ziyaretinden dolayı çok mutlu olduklarını ifade ettiler. Polis memurumuz İsmail Arslan 2001 yılında Nevşehir’de görevi başında  geçirmiş olduğu trafik kazası sonucu şehit olmuştu. Şehidimizin ailesine Çankırı’dan getirmiş olduğumuz hediyeleri teslim ederek ve Tüm Çankırılıların selamını ileterek Nevşehir’den ayrıldık. İnşallah İl içi ve İl dışında yaşamakta olan tüm şehit ve gazi yakınlarımızı da ziyaretlerimiz derneğimiz adına devam edecektir.

Çankırı - 14:05 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.