Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI NARKOTİK EKİPLERİ UYUŞTURUCUYA GEÇİT VERMİYOR

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Ekipler, son zamanlarda artan uyuşturucu ticaretine engel olabilmek ve geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizi uyuşturucu belasından koruyabilmek adına operasyonlara hız verdiler. Son yapılan operasyonda şüpheli bir araçta ele geçirilen uyuşturucular da bunun en net kanıtı. Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce […]
Çankırı - 4 Nisan 2023 15:27 A A

Çankırı Emniyet Müdürlüğü Narkotik Şube ekipleri, uyuşturucu tacirlerine göz açtırmıyor. Ekipler, son zamanlarda artan uyuşturucu ticaretine engel olabilmek ve geleceğimizi emanet ettiğimiz gençlerimizi uyuşturucu belasından koruyabilmek adına operasyonlara hız verdiler. Son yapılan operasyonda şüpheli bir araçta ele geçirilen uyuşturucular da bunun en net kanıtı.

Konu hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce uyuşturucu ve uyarıcı madde satan, satışa arz eden ve kullanan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarımız aralıksız devam etmektedir.

31.03.2023 günü il merkezinde durumundan şüphelenilen bir araçta yapılan aramada;

  • 2505 adet sentetik ecza hapı,
  • 5,63 gram esrar maddesi ele geçirilmiştir.

Araç içerisinde yakalanan (2) şahıs gözaltına alınmış ve haklarında TCK-188. (Uyuşturucu veya Uyarıcı Madde İmal ve Ticareti) maddesinden adli tahkikat yapılmıştır. Yapılan tahkikat neticesinde (2) şahıs Adli Makamlarca tutuklanarak cezaevine teslim edilmiştir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 15:27 A A
BENZER HABERLER