reklam
reklam
DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645
reklam

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ MUHAMMET EMİN AKBAŞOĞLU TABURCU OLDU

Yayınlanma Tarihi : Google News
reklam

Yaklaşık iki aydır koronavirüs tedavisi gördüğü  Ankara Şehir Hastanesi’nden sağlığına kavuşarak taburcu olan Çankırı Milletvekili ve Ak Parti Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu, sosyal medya üzerinden yayınladığı bir mesajla sağlığına kavuşmasında emeği geçen ve kendisi için dua eden herkese teşekkür etti.

Akbaşoğlu kendisinin bu ağır tedavi sürecinden kurtulduğunu, diğer tüm hastaların da aynı şekilde şifa bulmaları için duacı olduğunu da sözlerine ekledi. Akbaşoğlu yayınladığı teşekkür mesajında şunları söyledi:

“Ankara Şehir Hastanesinde 30 Haziran-26 Ağustos tarihleri arasında 58 gün süren Kovid-19 tedavisi sürecinde bir taraftan Türkiye ve dünya gündemini takip ederken diğer taraftan da anbean sağlık durumumuzu çok titiz bir şekilde yakinen takip ederek ilgi ve alakalarını esirgemeyen başta Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN olmak üzere, TBMM Başkanımız Sayın Mustafa ŞENTOP’a, Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Fuat OKTAY’a, Sağlık Bakanımız Sayın Fahrettin KOCA’ya, tüm Bakanlarımıza, Genel Başkan Vekilimiz ve Genel Başkan Yardımcılarımıza, MKYK üyelerimize, Grup Başkanımız ve Grup Başkanvekillerimizle Milletvekillerimize, Siyasi Partilerin temsilcilerine, tüm teşkilat mensuplarımıza, şifamıza vesile olmak için yoğun gayret gösteren başta Konsültasyon Heyeti olmak üzere tüm doktorlarımıza, hemşirelerimize, hastabakıcı ve sağlık personelimize, dualarıyla her daim yanımızda hissettiğimiz aziz Hemşehrilerimize ve aziz Milletimize gönülden teşekkür ediyorum. Kovid-19 tedavi sürecini en ağır şekilde yaşamış bir kişi olarak aziz Milletimizden istirhamımız Sağlık Bakanlığımızın tavsiyeleri doğrultusunda hareket ederek maske, mesafe ve temizlik kurallarına son derece riayet etmeleridir. Bu vesile ile tüm hastalarımıza Rabbimden acil şifalar diliyor, hepinizi Allah’a emanet ediyorum. Kalın sağlıcakla…”

reklam

YORUM YAP