13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI MİLLETVEKİLİ MUHAMMED EMİN AKBAŞOĞLU YOĞUN BAKIMDA

Bugün aldığımız bir habere göre bir süre önce Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyleAnkara Şehir Hastanesi’nde tedavi görmekte olan Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, artan solunum yetersizliği sonucunda bugün yoğun bakıma kaldırıldı. Yaklaşık iki hafta önce Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla karantinaya alınan Akbaşoğlu’nun, solunum güçlüğü nedeniyle durumunun ağırlaşması üzerine bugün entübe […]
Çankırı - 17 Temmuz 2020 21:51 A A

Bugün aldığımız bir habere göre bir süre önce Koronavirüs testinin pozitif çıkması nedeniyleAnkara Şehir Hastanesi’nde tedavi görmekte olan Ak Parti Grup Başkanvekili ve Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu, artan solunum yetersizliği sonucunda bugün yoğun bakıma kaldırıldı.

Yaklaşık iki hafta önce Covid-19 testinin pozitif çıkmasıyla karantinaya alınan Akbaşoğlu’nun, solunum güçlüğü nedeniyle durumunun ağırlaşması üzerine bugün entübe vaziyette yoğun bakıma kaldırılarak uyutulduğu bildirildi.

Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü Ankara Şehir Hastanesi’nde 2 gün boyunca uyutulacağını öğrendiğimiz Akbaşoğlu’nun sağlık durumu 2 günün sonunda netlik kazanacak.

Olay 18 ailesi olarak sayın Vekilimize Allah’tan acil şifalar diliyoruz.

Çankırı - 21:51 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.