reklam
reklam
DOLAR32,1882% 0.16
EURO35,0283% 0.13
STERLIN41,1214% 0.19
FRANG35,3060% 0.37
ALTIN2.426,12% -0,14
BITCOIN68.154,94-0.645
reklam

ÇANKIRI MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINDA TANITILDI

Yayınlanma Tarihi : Google News
ÇANKIRI MHP MİLLETVEKİLİ ADAYLARI DÜZENLENEN İFTAR PROGRAMINDA TANITILDI
reklam

Milliyetçi Hareket Partisi Çankırı Milletvekili adaylarını Hacı Ali Tesisleri’nde düzenlediği iftar programında tanıttı. Milletvekili adayları MHP Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık ve iş insanı İsmail Arslaner, Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, MHP İl Başkanı Ahmet Kurt, İlçe Başkanları, İl Genel Meclisi üyeleri, Belediye Meclisi üyelerinin katılımıyla gerçekleşen iftar programına 2 binin üzerinde vatandaş katıldı.

Programda bir konuşma yapan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, gece gündüz çalışıp 15 Mayıs sabahına büyük bir zaferle uyanacakları sözünü verdi. MHP İl Başkanı Ahmet Kurt ise konuşmasında, 14 Mayıs seçimlerinin hak ile batılın mücadelesi olduğunu söyledi. 14 Mayıs seçimlerinin sadece Türkiye’yi değil, milletimizin ferasetini, birlikteliğini, duruşunu ve kudretini  hazmedemeyenleri de  ilgilendiren bir seçim olduğunu belirten Kurt, seçimlerin umudunu Türkiye’ye ve  Cumhur İttifakı’nın zaferine adamış mazlum coğrafyaların kurtuluş mücadelesi ve bekasının da seçimi olduğunu sözlerine ekledi.

Ahmet Kurt’un ardından söz alan  MHP Genel Başkan Yardımcısı  ve Çankırı 1. sıra Milletvekili adayı Pelin Yılık, 14 Mayıs sonrası için partisinin hedeflerini ve amaçlarını anlattığı konuşmasında, “Zaman Çankırı için birlik zamanıdır, zaman Çankırı için tek yürek olma zamanıdır, zaman Çankırı için beraberce zafere yürüme zamanıdır, zaman Çankırı’da Milliyetçi Hareket Partisi’ni şaha kaldırma zamanıdır. Cennet mekan Başbuğumuzun da ifade ettiği gibi, Çankırı ülkücü hareketin omurgasıdır.” dedi.

Son olarak söz alan MHP Çankırı ikinci sıra Milletvekili adayı İsmail Arslaner, Çankırı’nın sorunlarından bahsettiği konuşmasına, “Çankırımıza bir ülkücü eli değdiğinde neler yapılabileceğini en son belediye seçimleri sonrasında hep beraber gördük. Şimdi sıra milletvekilliğinde inşallah. Hiç telaşa kapılmayın yılmayacağız, başaracağız, başaracağız, başaracağız.”  sözleriyle son verdi.

 

reklam

YORUM YAP