17° Parçalı bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI MERKEZLİ 4 İLDE UYUŞTURUCU OPERASYONU

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince Çankırı merkezli 4 ilde uyuşturucu-uyarıcı madde imalatı ve ticareti yapan kişilerin yakalanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Çankırı merkezli olarak Çorum, İstanbul ve Kastamonu’da çok sayıda polis memurunun katılımıyla eş zamanlı düzenlenen operasyonda şüpheli görülen 9 kişi gözaltına alındı. Gözaltına alınan Ö.Y., H.Y., O.M., S.C., S.C., R.Y., H.E., M.Y. […]
Çankırı - 8 Haziran 2020 23:58 A A

Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele ekiplerince Çankırı merkezli 4 ilde uyuşturucu-uyarıcı madde imalatı ve ticareti yapan kişilerin yakalanmasına yönelik operasyon düzenlendi. Çankırı merkezli olarak Çorum, İstanbul ve Kastamonu’da çok sayıda polis memurunun katılımıyla eş zamanlı düzenlenen operasyonda şüpheli görülen 9 kişi gözaltına alındı.

Gözaltına alınan Ö.Y., H.Y., O.M., S.C., S.C., R.Y., H.E., M.Y. ve F.M. isimli şahıslar, korona virüs tedbirleri nedeniyle koruyucu kıyafet ve maske giydirilerek ifadeleri alınmak üzere Çankırı İl Emniyet Müdürlüğü’ne götürüldü.

Şahısların evlerinde yapılan aramalarda uyuşturucu madde kullanımı için gerekli malzemeler, 50 gram uyuşturucu madde, tabanca ve av tüfeği ele geçirildi. Şahıslar hakkında soruşturma devam ediyor.

Çankırı - 23:58 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.