Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI KOSGEB 10-11-12 MAYIS TARİHLERİNDE HİZMET VERMEYE DEVAM EDECEK

KOSGEB İl Müdürü Cengiz Uğur yaptığı açıklamada girişimcilerimizin ve işletmelerimizin mağdur olmaması için tatil olan 10-11-12 Mayıs tarihlerinde KOSGEB olarak hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi. KOSGEB Covid-19 salgınından etkilenen imalat sektöründeki mikro ve küçük işletmeler ile 2017 ve sonrasında kurulmuş imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerindeki yenilikçi genç işletmelere “Mikro ve Küçük İşletmelere Hızlı […]
Çankırı - 7 Mayıs 2021 18:49 A A

KOSGEB İl Müdürü Cengiz Uğur yaptığı açıklamada girişimcilerimizin ve işletmelerimizin mağdur olmaması için tatil olan 10-11-12 Mayıs tarihlerinde KOSGEB olarak hizmet vermeye devam edeceklerini söyledi.

KOSGEB Covid-19 salgınından etkilenen imalat sektöründeki mikro ve küçük işletmeler ile 2017 ve sonrasında kurulmuş imalat, bilgisayar programlama ve bilimsel Ar-Ge sektörlerindeki yenilikçi genç işletmelereMikro ve Küçük İşletmelere Hızlı Destek Programı” kapsamında sermaye desteği sağlamaya 3 Mayıs itibari ile başlamış bulunmaktadır.

Desteğin amacı, öncelikli sektörlerdeki mikro ve küçük işletmelerin salgın şartlarına rağmen faaliyetlerini sürdürebilmelerini ve istihdamlarını salgın başlangıcındaki seviyede koruyabilmelerini sağlamaktır.

Bu desteğin kesintisiz sağlanması ve bütün girişimcilerimize ulaşması adına KOSGEB Çankırı İl Müdürlüğü olarak 10-11-12 Mayıs tarihlerinde kurum olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Çankırı - 18:49 A A
BENZER HABERLER