13° Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI KARDEŞLİK İFTARINDA BULUŞTU

Çankırı Belediyesinin Karatekin Parkı’nda kurduğu iftar çadırı Ramazan ayının ilk orucunu açmak için gelen vatandaşlar ile doldu. Bin kişilik hazırlanan iftar yemeğin ardından dua edilerek Ramazan ayının bereketli ve hayırlı geçmesi için mevlit okundu. Çankırı’da kurulan iftar çadırında yüzlerce kişi orucunu açtı. Depremzedelerin de katıldığı iftar sofrası, kardeşlik iftarına dönüştü. Ramazan ayının ilk iftar sofrasında […]
Çankırı - 24 Mart 2023 16:54 A A

Çankırı Belediyesinin Karatekin Parkı’nda kurduğu iftar çadırı Ramazan ayının ilk orucunu açmak için gelen vatandaşlar ile doldu. Bin kişilik hazırlanan iftar yemeğin ardından dua edilerek Ramazan ayının bereketli ve hayırlı geçmesi için mevlit okundu.

Çankırı’da kurulan iftar çadırında yüzlerce kişi orucunu açtı. Depremzedelerin de katıldığı iftar sofrası, kardeşlik iftarına dönüştü. Ramazan ayının ilk iftar sofrasında bir araya gelen vatandaşlar, ezanın okunması ile birlikte hep beraber oruç açtı. İftarını yapan vatandaşlar, okunan dualara eşlik etti. 65 yaş üstü kendi işini göremeyen vatandaşların evlerine de iftar yemeği götürüldü.

Çankırı - 16:54 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.