24° Az bulutlu
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI KARATE AİLESİ BİR ARADA

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve Spor Hizmetler Müdürü Ekrem Şahin, Karateciler ve aileleriyle birlikte Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda bir araya geldi. Tanışma ve kaynaşma toplantısında, geleceğin şampiyon adaylarına Karate sporuna katılmaları ve gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı “Katılım Belgesi” takdim edildi. Üst kemer sporcularının “Takım Kata” gösterisi ile devam […]
Genel - 27 Ağustos 2021 12:37 A A

Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak ve Spor Hizmetler Müdürü Ekrem Şahin, Karateciler ve aileleriyle birlikte Şehit Uhud Kadir Işık Gençlik Merkezi Konferans Salonu’nda bir araya geldi.

Tanışma ve kaynaşma toplantısında, geleceğin şampiyon adaylarına Karate sporuna katılmaları ve gösterdikleri özverili çalışmalardan dolayı “Katılım Belgesi” takdim edildi. Üst kemer sporcularının “Takım Kata” gösterisi ile devam eden programa 100’ün üzerinde sporcu ve veli iştirak etti.

İmkânlar ölçüsünde maddi ve manevi desteğini Çankırı gençliği için kullandıklarını ve Çankırı sporunun gelişmesi için elinden gelenin fazlasını yapmak için mücadele verdiklerini belirten Gençlik ve Spor İl Müdürü Sadık Ak, “Sporcularımızın başarıları başta aileleri olmak üzere hepimizi gururlandırıyor. İnanıyorum ki; Karate’ de Avrupa, Dünya ve Olimpiyat Şampiyonları Çankırı’mızdan çıkacaktır. Çankırı, Karate sporunun lokomotifi olabilecek potansiyele sahiptir. İlerlediğiniz bu yolda muvaffakiyetler dilerim.” dedi.

Spor Hizmetler Müdürü Ekrem Şahin ise hayatındaki güzel anıların çoğunu spora borçlu olduğunu söyleyerek “İyi bir sporcu olma hayali ile bu yola çıktık. Geldiğimiz noktada sporun her kademesinde görevler alarak Türk sporuna hizmet etme şansını bulduk. İnanıyorum ki; içinizdeki Karate sevgisi ile sizlerden de başarılı sporcular, kıymetli antrenörler ve ülkesine gurur kaynağı olacak spor yöneticileri çıkacaktır. Sporun hayatının önemli bir parçası haline getiren herkese çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Programın devamında A Milli Karate Takımının Avrupa Şampiyonluk müsabakası perdeye yansıtılırken, izleyenler Milli Takımın şampiyonluk sevincine coşkuyla ortak oldu. Program, belgelerini alan sporcuların fotoğraf töreniyle son buldu.

Genel - 12:37 A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.