Kapalı
  • EURO
  • DOLAR

ÇANKIRI JANDARMASINDAN UYUŞTURUCUYA GEÇİT YOK

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, gelen bir istihbarat üzerine yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde, kenevir bitkisi, kenevir tohumu ve uyuşturucu haplarla 2 adet tabanca ele geçirdi. Çankırı merkez ve Ilgaz ilçelerinde yapılan operasyonlarda yakalanan 2 şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu. Olay hakkında yapılan açıklama şu şekilde: “Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçlarını işleyen […]
Çankırı - 26 Eylül 2023 09:36 A A

Çankırı İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, gelen bir istihbarat üzerine yapılan operasyonlarda uyuşturucu madde, kenevir bitkisi, kenevir tohumu ve uyuşturucu haplarla 2 adet tabanca ele geçirdi. Çankırı merkez ve Ilgaz ilçelerinde yapılan operasyonlarda yakalanan 2 şüpheli, tutuklanarak cezaevine konuldu.

Olay hakkında yapılan açıklama şu şekilde:

“Çankırı İl Jandarma Komutanlığı’nca Uyuşturucu Madde İmal ve Ticareti suçlarını işleyen şüphelilere yönelik yürütülen istihbarı çalışmalar neticesinde, Merkez ve Ilgaz ilçelerinde 23 ve 24 Eylül 2023 tarihlerinde yapılan operasyonlarda, (318) gram kubar esrar, (306) kök kenevir bitkisi, (123) gram kenevir tohumu, (74) adet sentetik uyuşturucu hap, (4) paket esrar sarma kağıdı, (1) adet hassas terazi, (4) adet uyuşturucu kullanma aparatı, (2) adet tabanca ve (50) adet tabanca fişeği ele geçirilmiş, (2) şüpheli tutuklanarak Gerede L Tipi Kapalı Cezaevine sevk edilmiştir.

Çankırı Valiliğince suç ve suçlularla mücadeleye kararlılıkla devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.”

Çankırı - 09:36 A A
BENZER HABERLER